Ouvol MC Een

Teaminformatie

Meisjes C1 speelt in de Jongens C 4 tegen 4 poule en wordt getraind en gecoacht door Pauline van Leussen.

Meisjes C1 traint op woensdag van 17:30 uur tot 18:45 uur.
Nevobo API: De volgende feed kon niet worden gevonden.https://api.nevobo.nl/export/team/CKL5W6X/meisjes-c/1/resultaten.rss.
Nevobo API: De volgende feed kon niet worden gevonden.https://api.nevobo.nl/export/team/CKL5W6X/meisjes-c/1/programma.rss.

Vrienden van Meisjes C1

Jongens C 4 tegen 4 poule B Eerste helft

#TeamGPWV+-
1O.S.R. MC 1419151405211
2Sudosa-Desto JC 1418152401265
3S.G.O. XC 159713369464
4Sleen MC 143314296391
5Tyfoon MC 331111156296

Jongens C 4 tegen 4 poule B Eerste helft

#TeamGPWV+-
1Sudosa-Desto JC 41045365992728
2Olhaco JC 110352813936769
3Sudosa-Desto JC 110322614911788
4Impala MC 110161428824924
5SURF MC 110161327784915
6Sleen MC 11066366851008

DatumWedstrijdenUitslagSets
Er zijn geen uitslagen bekend.
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.