Ouvol MC Een

Teaminformatie

Meisjes B1 speelt in de Meisjes B 2e klasse.

Meisjes B1 traint op woensdag van 17:30 uur tot 18:45 uur.

Vrienden van Meisjes B1

Meisjes B 2e Klasse F Eerste helft
#TeamGPWV+-
1Smash MB 2103429161004894
2vv Voorsterslag MB 410322716944882
3V.C.R. MB 110312617961824
4Ouvol-Dalvo MB 110272319911870
5Olhaco MB 210151430849998
6Rouveen MB 210111031794995

Meisjes B 2e Klasse E Tweede helft

#TeamGPWV+-
1V.C.R. MB 11045365990692
2Dalvo/Ouvol MB 11040339986718
3Rouveen MB 29211921789827
4Olhaco MB 29181522754781
5Side-Out MB 110181527835941
6S.V.I. MB 3103337586981
DatumWedstrijdenUitslagSets
16 December 10:00Olhaco MB 2 - Ouvol-Dalvo MB 10-416-25, 20-25, 19-25, 20-25
9 December 12:00V.C.R. MB 1 - Ouvol-Dalvo MB 14-025-8, 25-23, 25-19, 25-14
28 November 19:30vv Voorsterslag MB 4 - Ouvol-Dalvo MB 13-123-25, 29-27, 25-22, 25-20
25 November 16:00Ouvol-Dalvo MB 1 - Rouveen MB 23-125-15, 25-10, 25-21, 23-25
11 November 14:00Ouvol-Dalvo MB 1 - V.C.R. MB 13-225-22, 16-25, 25-20, 13-25, 15-8
3 November 19:00Smash MB 2 - Ouvol-Dalvo MB 13-125-18, 23-25, 25-16, 25-22
21 October 14:00Ouvol-Dalvo MB 1 - Smash MB 21-318-25, 16-25, 25-8, 23-25
14 October 14:00Ouvol-Dalvo MB 1 - Olhaco MB 24-025-12, 25-7, 29-27, 25-12
30 September 14:00Ouvol-Dalvo MB 1 - vv Voorsterslag MB 43-225-20, 13-25, 20-25, 26-24, 15-7
23 September 13:00Rouveen MB 2 - Ouvol-Dalvo MB 11-325-20, 17-25, 21-25, 19-25
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.