Ouvol Dames Vier

Teaminformatie

Dames 3 speelt in de 3e klasse.

Dames 4 traint op maandagavond in de even weken van 20.00 tot 21.30 uur in de Potstal in Hoonhorst en in de oneven weken van 19:00 uur tot 20:30 uur in de Wiekelaar.
#TeamGPWL+-
1Brouwer Tuk / Steevast DS 3313102287210
2vv Ouvol DS 321080200135
3Flash Nieuwleusen DS 72971192162
4Vonk/Coevorden DS 42664201195
5Wesseling DOK DS 42544176164
6VIOS/R DS 22435145184
7Volco DS 53449253287
8DAC Dedemsvaart DS 42336176195
9Zwaluwen DS 42117134188
10Betech Olhaco DS 62008158202
DatumWedstrijdUitslagSets
3 oktober 14:30Pegasus DS 2 - vv Ouvol DS 42-325-13, 25-20, 15-25, 19-25, 14-16
19 september 14:30Brouwer Tuk / Steevast DS 3 - vv Ouvol DS 43-025-12, 25-15, 25-6
12 september 17:0012 sep 17:00: Dalvo DS 3 - vv Ouvol DS 4Vervallen-
4 september 20:45vv Ouvol DS 4 - Side-Out DS 33-223-25, 28-26, 25-17, 23-25, 15-12
WanneerWedstrijdLocatieRoute
23 oktober 20:45vv Ouvol DS 4 - Ruutvoorn DS 2Dalfsen
31 oktober 17:00Dalvo DS 3 - vv Ouvol DS 4Dalfsen
7 november 12:00Side-Out DS 3 - vv Ouvol DS 4Slagharen
13 november 20:45vv Ouvol DS 4 - vv Voorsterslag DS 7Dalfsen
21 november 18:00Volco DS 6 - vv Ouvol DS 4Ommen
27 november 20:45vv Ouvol DS 4 - C.S.V. DS 10Dalfsen
11 december 19:00VVO DS 1 - vv Ouvol DS 4Coevorden
15 januari 20:45vv Ouvol DS 4 - Pegasus DS 2Dalfsen
30 januari 14:30Ruutvoorn DS 2 - vv Ouvol DS 4Genemuiden
5 februari 20:45vv Ouvol DS 4 - Dalvo DS 3Dalfsen
12 februari 20:45vv Ouvol DS 4 - Side-Out DS 3Dalfsen
13 maart 14:00vv Voorsterslag DS 7 - vv Ouvol DS 4Zwolle
19 maart 20:45vv Ouvol DS 4 - Volco DS 6Dalfsen
2 april 20:00C.S.V. DS 10 - vv Ouvol DS 4Zwolle
9 april 20:45vv Ouvol DS 4 - VVO DS 1Dalfsen