Heren 1

1e klasse G
#TeamGPWV+-
1Quinto HS 2156855714981080
2vv Ouvol HS 11558491715291306
3Voorsterslag/VC Zwolle HS 41861492517051466
4FOOX Olhaco HS 41445382313661247
5Reflex HS 41743373615541507
6C.S.V. HS 41841354216491674
7Set Up (IJsselmuiden) HS 51635303813891483
8S.V.M. HS 11835314615691697
9HeVoC '89 HS 31524224312661473
10Side-Out HS 31622194613141530
11Ruutvoorn HS 11233458181194
DatumWedstrijdenUitslagSets
14 May 18:00vv Ouvol HS 1 - Set Up (IJsselmuiden) HS 53-125-19, 25-12, 19-25, 25-20
30 April 18:00vv Ouvol HS 1 - Side-Out HS 34-025-17, 25-18, 27-25, 25-20
22 April 20:30Reflex HS 4 - vv Ouvol HS 13-225-21, 21-25, 11-25, 25-23, 15-10
16 April 16:30S.V.M. HS 1 - vv Ouvol HS 12-325-17, 28-26, 20-25, 20-25, 13-15
9 April 14:30Voorsterslag/VC Zwolle HS 4 - vv Ouvol HS 13-225-21, 25-20, 23-25, 22-25, 16-14
22 March 20:30Flash/Veendam HS 1 - vv Ouvol HS 13-025-14, 25-10, 25-7
19 March 18:00vv Ouvol HS 1 - S.V.M. HS 14-025-19, 26-24, 25-20, 25-19
11 March 19:30C.S.V. HS 4 - vv Ouvol HS 10-419-25, 22-25, 27-29, 25-27
15 February 20:30vv Ouvol HS 1 - Thriantha Bokjen HS 13-115-25, 27-25, 25-21, 25-15
27 November 18:00vv Ouvol HS 1 - Quinto HS 22-325-15, 19-25, 25-23, 20-25, 10-15
18 November 21:00vv Ouvol HS 1 - Voorsterslag/VC Zwolle HS 43-125-16, 25-23, 25-22, 15-25
13 November 18:00vv Ouvol HS 1 - C.S.V. HS 43-225-17, 25-18, 24-26, 24-26, 15-10
4 November 21:00vv Ouvol HS 1 - Emmen'95 HS 23-025-22, 25-23, 25-20
30 October 14:30Ruutvoorn HS 1 - vv Ouvol HS 10-416-25, 18-25, 13-25, 17-25
23 October 12:00Set Up (IJsselmuiden) HS 5 - vv Ouvol HS 10-417-25, 16-25, 15-25, 18-25
16 October 18:00vv Ouvol HS 1 - HeVoC '89 HS 34-025-16, 25-11, 25-15, 25-21
9 October 16:00Side-Out HS 3 - vv Ouvol HS 10-421-25, 27-29, 22-25, 9-25
2 October 18:00vv Ouvol HS 1 - FOOX Olhaco HS 43-216-25, 22-25, 25-21, 25-23, 15-9
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.

Heren 1 speelt in de 1e klasse

Heren 1 traint elke dinsdag van 21.15 uur tot 22.30 uur en donderdag van 20.00 tot 21.15 uur.

V.V. Ouvol

Volleybalvereniging Ouvol is sinds 1975 de volleybalvereniging in Oudleusen. Op dit moment heeft volleybalvereniging Ouvol 3 heren teams, 4 dames teams en 4 jeugdteams. Daarnaast is er ook de mogelijkheid om recreatief te volleyballen

© 2017 Volleybalvereniging Ouvol

Junioren

Meisjes A
Mini 1
Mini 2
Mini 3