Dames 4

3e Klasse K
#TeamGPWV+-
1Wythmen DS 2186363917381195
2C.S.V. DS 101858581417261274
3Set Up (IJsselmuiden) DS 42060602018651468
4Flash Nieuwleusen DS 61847472516311422
5Ruutvoorn DS 11635352914181337
6Captains***Kangeroe DS 31939393716711602
7Dalvo DS 21939393716501690
8Rouveen DS 41919195713771813
9vv Ouvol DS 31817175513461709
10vv Voorsterslag DS 41812126012851745
11vv Ouvol DS 41711115712131665
DatumWedstrijdenUitslagSets
13 May 20:30vv Ouvol DS 4 - C.S.V. DS 100-413-25, 15-25, 12-25, 17-25
8 April 19:30C.S.V. DS 10 - vv Ouvol DS 44-025-10, 25-14, 25-18, 25-19
18 March 20:30vv Ouvol DS 4 - Dalvo DS 22-225-21, 27-25, 23-25, 17-25
12 March 16:00Captains***Kangeroe DS 3 - vv Ouvol DS 43-126-24, 25-18, 25-14, 22-25
7 March 20:30vv Ouvol DS 4 - vv Ouvol DS 30-416-25, 23-25, 18-25, 22-25
4 March 20:30vv Ouvol DS 4 - Set Up (IJsselmuiden) DS 40-419-25, 14-25, 21-25, 21-25
1 March 20:30Rouveen DS 4 - vv Ouvol DS 43-125-22, 25-22, 21-25, 25-14
25 February 20:30vv Ouvol DS 4 - Wythmen DS 20-414-25, 7-25, 8-25, 15-25
12 February 15:00Flash Nieuwleusen DS 6 - vv Ouvol DS 44-025-4, 25-6, 27-25, 25-16
4 February 20:30vv Ouvol DS 4 - vv Voorsterslag DS 42-215-25, 25-19, 19-25, 26-24
20 November 15:30Dalvo DS 2 - vv Ouvol DS 42-223-25, 24-26, 25-19, 25-11
12 November 20:30vv Ouvol DS 4 - Captains***Kangeroe DS 30-413-25, 19-25, 13-25, 15-25
5 November 20:30Set Up (IJsselmuiden) DS 4 - vv Ouvol DS 44-025-15, 25-16, 25-10, 25-20
29 October 20:30vv Ouvol DS 4 - Flash Nieuwleusen DS 60-416-25, 19-25, 21-25, 21-25
9 October 16:30Ruutvoorn DS 1 - vv Ouvol DS 44-025-16, 25-23, 25-15, 25-13
1 October 20:30vv Ouvol DS 4 - Rouveen DS 43-125-18, 25-23, 25-17, 23-25
25 September 13:30Wythmen DS 2 - vv Ouvol DS 44-025-13, 25-14, 25-15, 25-19
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.

V.V. Ouvol

Volleybalvereniging Ouvol is sinds 1975 de volleybalvereniging in Oudleusen. Op dit moment heeft volleybalvereniging Ouvol 3 heren teams, 4 dames teams en 4 jeugdteams. Daarnaast is er ook de mogelijkheid om recreatief te volleyballen

© 2017 Volleybalvereniging Ouvol

Junioren

Meisjes A
Mini 1
Mini 2
Mini 3