Dames 3

3e Klasse K
#TeamGPWV+-
1Wythmen DS 2186363917381195
2C.S.V. DS 101858581417261274
3Set Up (IJsselmuiden) DS 42060602018651468
4Flash Nieuwleusen DS 61847472516311422
5Ruutvoorn DS 11635352914181337
6Captains***Kangeroe DS 31939393716711602
7Dalvo DS 21939393716501690
8Rouveen DS 41919195713771813
9vv Ouvol DS 31817175513461709
10vv Voorsterslag DS 41812126012851745
11vv Ouvol DS 41711115712131665
DatumWedstrijdenUitslagSets
21 May 14:00vv Ouvol DS 3 - Captains***Kangeroe DS 30-49-25, 10-25, 13-25, 12-25
14 May 12:00vv Ouvol DS 3 - vv Voorsterslag DS 43-125-22, 25-15, 21-25, 26-24
9 May 20:30Set Up (IJsselmuiden) DS 4 - vv Ouvol DS 34-025-15, 25-18, 25-7, 25-12
30 April 12:00vv Ouvol DS 3 - Set Up (IJsselmuiden) DS 40-422-25, 18-25, 14-25, 16-25
13 April 19:00Flash Nieuwleusen DS 6 - vv Ouvol DS 33-125-10, 25-23, 25-16, 23-25
9 April 16:00vv Ouvol DS 3 - Flash Nieuwleusen DS 60-417-25, 17-25, 20-25, 22-25
7 April 20:00Dalvo DS 2 - vv Ouvol DS 34-025-13, 25-17, 25-17, 25-19
2 April 14:00vv Voorsterslag DS 4 - vv Ouvol DS 33-125-21, 9-25, 26-24, 25-22
12 March 16:00vv Ouvol DS 3 - Wythmen DS 20-49-25, 7-25, 20-25, 12-25
7 March 20:30vv Ouvol DS 4 - vv Ouvol DS 30-416-25, 23-25, 18-25, 22-25
4 March 19:30C.S.V. DS 10 - vv Ouvol DS 34-025-18, 25-18, 25-15, 25-20
19 February 13:30Wythmen DS 2 - vv Ouvol DS 34-025-21, 25-18, 25-20, 25-14
5 February 16:30Ruutvoorn DS 1 - vv Ouvol DS 32-225-20, 17-25, 25-14, 26-28
20 November 14:00vv Ouvol DS 3 - Rouveen DS 42-220-25, 25-18, 22-25, 25-18
6 November 16:00vv Ouvol DS 3 - C.S.V. DS 101-325-20, 16-25, 13-25, 24-26
16 October 14:00vv Ouvol DS 3 - Ruutvoorn DS 12-225-18, 18-25, 25-16, 20-25
9 October 14:00vv Ouvol DS 3 - Dalvo DS 21-315-25, 14-25, 29-27, 14-25
2 October 16:00Captains***Kangeroe DS 3 - vv Ouvol DS 34-025-23, 25-16, 25-16, 25-11
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.

V.V. Ouvol

Volleybalvereniging Ouvol is sinds 1975 de volleybalvereniging in Oudleusen. Op dit moment heeft volleybalvereniging Ouvol 3 heren teams, 4 dames teams en 4 jeugdteams. Daarnaast is er ook de mogelijkheid om recreatief te volleyballen

© 2017 Volleybalvereniging Ouvol

Junioren

Meisjes A
Mini 1
Mini 2
Mini 3