Dames 1

2e Klasse H
#TeamGPWV+-
1Volco DS 31867532117141481
2vv Ouvol DS 11759482316291407
3Dalvo DS 12063523218901642
4Zwaluwen DS 11752442916211534
5De Bevers DS 51958473117371602
6VC Zwolle DS 71646382714671327
7Side-Out DS 11641343214691429
8Flash Nieuwleusen DS 41943384517361737
9DAC Dedemsvaart DS 22037315116801873
10Set Up/B DS 21821215614491783
11Vonk/Coevorden DS 416336210171594
DatumWedstrijdenUitslagSets
10 May 20:00vv Ouvol DS 1 - Side-Out DS 1Vervallen-
30 April 17:30vv Ouvol DS 1 - Vonk/Coevorden DS 4Vervallen-
9 April 18:00vv Ouvol DS 1 - Zwaluwen DS 13-127-25, 26-24, 22-25, 25-19
2 April 18:00Vonk/Coevorden DS 4 - vv Ouvol DS 10-411-25, 12-25, 13-25, 14-25
31 March 20:30Flash Nieuwleusen DS 4 - vv Ouvol DS 12-319-25, 21-25, 25-21, 25-21, 8-15
24 March 19:15vv Ouvol DS 1 - Volco DS 33-125-18, 25-14, 24-26, 25-19
17 March 20:30De Bevers DS 5 - vv Ouvol DS 13-125-22, 18-25, 25-14, 25-23
12 March 18:00vv Ouvol DS 1 - VC Zwolle DS 73-125-13, 25-18, 23-25, 25-19
5 March 13:15Volco DS 3 - vv Ouvol DS 13-127-29, 25-20, 25-13, 25-10
12 February 13:00DAC Dedemsvaart DS 2 - vv Ouvol DS 10-411-25, 10-25, 18-25, 20-25
5 February 18:00vv Ouvol DS 1 - Dalvo DS 14-025-23, 25-22, 25-23, 25-17
27 November 16:30Side-Out DS 1 - vv Ouvol DS 10-419-25, 12-25, 17-25, 12-25
20 November 18:00vv Ouvol DS 1 - De Bevers DS 53-119-25, 25-15, 25-21, 25-15
13 November 16:30VC Zwolle DS 7 - vv Ouvol DS 11-325-27, 25-23, 20-25, 15-25
30 October 18:00vv Ouvol DS 1 - DAC Dedemsvaart DS 23-125-16, 25-19, 23-25, 25-21
28 October 20:00Dalvo DS 1 - vv Ouvol DS 14-025-14, 25-20, 25-17, 25-20
9 October 18:00vv Ouvol DS 1 - Set Up/B DS 24-025-17, 25-16, 26-24, 25-16
25 September 18:00vv Ouvol DS 1 - Flash Nieuwleusen DS 42-319-25, 25-21, 18-25, 25-23, 7-15
18 September 17:00Zwaluwen DS 1 - vv Ouvol DS 12-326-24, 16-25, 25-22, 17-25, 7-15
16 September 19:00Volco DS 3 - vv Ouvol DS 13-125-18, 25-19, 22-25, 25-18
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.

V.V. Ouvol

Volleybalvereniging Ouvol is sinds 1975 de volleybalvereniging in Oudleusen. Op dit moment heeft volleybalvereniging Ouvol 3 heren teams, 4 dames teams en 4 jeugdteams. Daarnaast is er ook de mogelijkheid om recreatief te volleyballen

© 2017 Volleybalvereniging Ouvol

Junioren

Meisjes A
Mini 1
Mini 2
Mini 3